ЗАСНОВНИКИ

Як і Пабло Казальс, Максим та Віоріка Дєдікови розмістили своє існування в центрі їх мистецтва. Вони обидва народились в 1987 році на березі Чорного моря, Максим в Одесі, Віоріка в Криму, в оточенні музичних родин. Кар‘єра заходила в їх життя, розвиваючись цілком природньо, але у їх думках і бажаннях завжди була підтримка та створення будь-яких музичних, гуманітарних проектів у підтримку країни, в якій вони народились.


Життя подарувало їм можливість отримати освіту в провідних європейських музичних академіях, займатися з такими видатними педагогами сучасності, як З.Брон, Н.Шаховська, Н.Гутман, Ф.Хельмерсон, Г.Хофман, Д.Башкіров і співпрацювати, а також бути партнерами з такими всесвітньовідомими солістами та диригентами, як Ю.Башмет, В.Співаков, Мухай Танг, Сержи Озава, Саймон Ратель, Е.Вірсаладзе, О.Криса, тощо.


Музичні критики описували їх гру як привабливу, випромінюючу надзвичайну чутливість та натхненність, але в той самий час сповнену глибоким сенсовим навантаженням. Проходячи крізь пізнання і індивідуальність кожного з музикантів, їх виконавча майстерність ніби переплавляється у дорогоцінний сплав глибини і простоти. У 2008 році Максим був удостоєний честі грати англійській королівській родині, в 2012 році кафедра віолончелі Вищої школи Музики імені королеви Софії присудила Максиму почесне звання кращого віолончеліста року: нагороду йому вручала особисто королева Іспанії Софія. Віоріка з раннього дитинства вела активну концертну діяльність у супроводі провідних диригентів України та Європи і була учасником всіх урядових культурних заходів. У 2006 році була нагороджена Національною премією «Жінка третього тисячоліття». Під час навчання в Швейцарії виграла всі найвищі конкурси і найпрестижніші стипендії країни і була удостоєна честі грати на скрипці Філіус-Андреа Гварнері 1714 року в період з 2008 по 2012 рр.