ВИКЛАДАЧІ АКАДЕМІЇ

Олександра Конунова

скрипка, Швейцарія

Навчалася в Ганноверській вищій школі музики у проф. Кшиштофа Венгжина. Завоювала другу премію на 43-му конкурсі ім. Тібора Варги у швейцарському місті Мартіньї (2010) і на конкурсі ім. Джордже Енеску в Бухаресті (2011). У 2012 році здобула перемогу на Міжнародному конкурсі скрипалів ім. Йозефа Йоахіма в Ганновері. Одним з результатів перемоги став запис дебютного диска на лейблі Naxos.
Є лауреатом міжнародних конкурсів скрипалів ім. Анрі Марто (2008), ім. Іона Войко (2009), ім. Тібора Варги (2010), ім. Джордже Енеску (2011) і Міжнародного конкурсу скрипалів в Сінгапурі (2015). У 2013 році завоювала Премію банку Julius Bär на Фестивалі в Вербье, а в 2015 році, як лауреат премії, дала на фестивалі сольний концерт. У 2015 році завоювала III премію на Міжнародному конкурсі ім. П. І. Чайковського в Москві. У 2016 році отримала стипендію Фонду Борлетті-Бюіттоні і Премію Фонду Макса Йоста.
Серед нещодавних подій — дебют у Віденському Концертхаусі з Віденським камерним оркестром, виступи з Малерівським камерним оркестром, філармонічним оркестром Північнонімецького радіо, «Симфонієти Лозанни», Бухарестським симфонічним оркестром та іншими. Брала участь у фестивалях в Вербье, Екс-ан-Провансі, фестивалі Радіо Франції в Монпельє.

Олександра Конунова грає на скрипці Санто Серафіна 1735 року, наданої Німецьким фондом «Музичне життя».

Едгар Моро

віолончель, Франція

Навчатися грі на віолончелі почав у віці чотирьох років. У 2008 році вступив до Паризької національної консерваторії. Паралельно з навчанням в класі Філіпа Мюллера, відвідував майстер-класи видатних віолончелістів: Маріо Брунелло, Аннера Білсми, Міклоша Переньї, Гарі Хоффмана, Линна Харрелла, Франца Хельмерсона і Давида Герінгаса. У 2009 році, на Міжнародному конкурсі віолончелістів Мстислава Ростроповича в Парижі, Моро отримав спеціальний приз «Найбільш багатообіцяючому конкурсанту», а в 2011 році на Міжнародному конкурсі імені П. І. Чайковського завоював II премію і Срібну медаль. Крім того, йому було присуджено спеціальний приз «За краще виконання спеціально написаного до конкурсу твори» (Violoncello Totale Кшиштофа Пендерецького). Влітку 2011 року музикант отримав Премію Академії імені Моріса Равеля.
Едгар Моро грає на віолончелі роботи Давида Текклера 1711 року.