ВИКЛАДАЧІ АКАДЕМІЇ

Захар Брон

скрипка

Захар Брон - надихаючий всесвітньовідомий скрипаль.

Слухачі (як його вражаючих CD записів, так і виступів

у концертних залах всього світу) дивуються його бездоганній віртуозності і дякують за найбільш чутливі інтерпретації видатних добутків світової музичної літератури. 

Захар Брон - лауреат найбільш престижних у світі конкурсів,

серед яких конкурс імені королеви Єлізавети у Брюсселі

та конкурс імені Г.Венявського у Познані.

Грі на скрипці він навчався в Одеській спеціалізованій музичній школі ім.П.С.Столярського, пізніше - у Гнесінському училищі у Москві. Далі він був прийнятий у Московську консерваторію у клас Ігора Ойстраха, чиїм асистентом став згодом.Захар Брон здобув популярність, коли закінчив навчання у Московській консерваторії і переїхав у далекий Сибір.

Подалі від політичних подій у столиці, він створив нову світову скрипкову еліту. Через його «тиху революцію» у Сибіру, Брон виростив яскраві таланти, що сьогодні грають на всіх найвідоміших сценах світу. Вадим Репін,

Максим Венгеров та Наталія Пріщепенко - це лише деякі з взірцевих студентів того періоду викладання професора. Після допомоги Новосибірській консерваторії отримати міжнародне визнання, Брон почав викладати за межами Росії,

у Німеччині, Іспанії, Швейцарії та Японії. З цього періоду можна виділити такі таланти, як Хлоя Хенсліп, Деніел Хоуп, Дайшин Кашімото та Девід Гаретт.

Наразі професор Захар Брон є почесним викладачем у Новосибірській консерваторії, вищій школі музики у Любеці, Роттердамській консерваторії, королівській академії музики в Лондоні, вищій школі музики і танцю в Кьольні та вищій школі музики Королеви Софії в Мадриді. Він дає майстер-класи у США, Южній Америці, Азії та Європі, а з 2010 залучений у розвиток Interlaken Classics Festival у Швейцарії. Він багато подорожує, виступає як соліст та працює у якості члена жюрі багатьох міжнародних конкурсів. У 2010 професор Захар Брон заснував у Швейцарії свою власну школу для музино обдарованих дітей.

Кирил Трусов

скрипка, Німеччина

Кирил Трусов, талант якого з самого дитинства відмітив Ієгуді Менухін, широко відомий як один із провідних скрипалів сучасності.  Він працює із всесвітньовідомими оркестрами та є постійним учасником престижних фестивалів. Впливове видання Süddeutsche Zeitung назвало його “Одним з найбільш обдарованих скрипалів свого покоління”. Кирил Трусов отримав перші уроки скрипки у віці чотирьох років у консерваторії ім.Римського-Корсакова у Санкт-Петербурзі. Вже за два роки він дебютував із Санкт-Петербурзьким філармонійним  оркестром. Він навчався у Захара Брона і Кристофа Попена. Серед наставників у його творчій кар‘єрі були також Ігор Ойстрах, Герман Кребберс та сер Ієгуді Менухін. Пристрастний камерний музикант, Кирил Трусов регулярно грає з такими артистами, як Соль Габетта, Юджи Ванг, Наталія Гутман, Міша Майський, Деніел Хоуп, Джошуа Белл, Готьє та Рено Капюсони, Юрій Башмет  та інші. До того ж, він відомий своєю співпрацею із видатними диригентами, такими як сер Невілл Маррінер, Девід Стерн, Кристоф Поппен, Мікко Франк. Він виступав із такими відомими оркестрами, як Berlin Staatskapelle, оркестр Гевандхаус Лейпциг, Оркестр де Парі, Національний оркестр Франції, Національна Опера Монпельє, оркестр Hessischer Rundfunk, Симфонічний оркестр SWR Баден-Баден, Фрайбург, Мюнхенська філармонія, Бамберзький симфонічний оркестр, 

Російський національний оркестр та оркестр дель Маджо Музикале Фіорентіно. Кирил Трусов вигравав на різних конкурсах скрипалів, зокрема на конкурсі Венявського, Олега Кагана і Єгуді Менухіна, а також був удостоєний премії Davidoff на музичному фестивалі в Шлезвіг-Гольштейн, «Рейтер-стипендії» на фестивалі Вербьє, Музичної премії «Yamaha» і європейської культурної премії «Pro-Europa». Серед подій його останніх концертних сезонів  - виступ для Gidon Kremer в Парижі, тур Азією разом із камерним оркестром фестивалю Вербьє, блискавична гра на BBC Proms та його діяльність у якості члена жюрі на міжнародних конкурсах. 2016 року Кирил Трусов дав майстер-клас у Всесоюзній літній академії Университету Моцарта в Зальцбурзі. Наступні майстер-класи були проведені в 2017 році в Моцартеумі

в Зальцбурзі та у Європейському музичному інституті Відня, в Сент-Блазієні, Берліні

та Кремоні. Кирил Трусов грає на скрипці

Антоніо Страдіварі «Бродський» 1702 року,

з якою відбулась премьєра Адольфа Бродського 4 грудня 1881 року Концерта для скрипки

Петра Чайковського.

Сантьяго Каньон-Валенсія

віолончель, Колумбія

Сантьяго Каньон-Валенсія народився в Боготі

у 1995 р. У віці 6 років вперше виступив

із Філармонійним оркестром Боготи. Навчався

у Хенріка Зажицького в Колумбії, Джеймса Теннанта в Новій Зеландії та Андреса Діаса

в США. Наразі вдосконалюється у Кронберзькій Академії у класі Вольфганга Емануеля Шмідта.

2017 року завоював III премію на Конкурсі ім.королеви Єлізавети в Брюсселі, у 2019 р. – II премію і срібну медаль на Міжнародному конкурсі ім.П.І.Чайковського. Також є переможцем Міжнародного конкурсу віолончелістів ім.Карлоса Прієто (2016) і лауреатом багатьох конкурсів, зокрема Міжнародного конкурсу віолончелістів

ім.Пабло Казальса (2014),  Міжнародного музичного конкурсу в Пекіні, Міжнародного музичного конкурсу в Гісборні (Нова Зеландія)

і Міжнародного конкурсу молодих артистів Фонду Леннокс в Річардсоні (США). Виступав

із Брюссельським філармонійним оркестром під керівництвом Стефана Денева, Королівським камерним оркестром Валлонії (диригент Френк Брейлі), Оркестром Угорського Радіо, Мюнхенським камерним оркестром, Симфонічним оркестром Маріїнського театру (диригент Валерій Гергієв), Антверпенським симфонічним оркестром та багатьма іншими провідними світовими колективами. 2018 року отримав престижну премію Janos Starker Award, яку можуть отримати молоді віолончелісти віком до 30 років, які «…вже почали блискавичну музичну кар’єру». Нагорода була створена пам’яті легендарного Угорсько-Американського віолончеліста та педагога Яноша Штаркера, який помер у 2013 р. у віці 88 років. Серед планів на 2020-2021 рр. – виступи в Японії, Колумбії, Південній Африці та США, а також дебюти у якості соліста разом із Frankfurt Radio Symphony під керівництвом Криштофа Ешенбаха, Празькою філармонією, Phoenix Symphony orchestra та багатьма іншими. Вперше виконав «Рапсодію на чотири стихії» (Rapsodia a los 4 Elementos) Хорхе Пінсона на Міжнародному музичному фестивалі в Картахені (2019). Також виконав Концерт для віолончелі № 2 Альберто Хінастери в Колумбії та Концерт для віолончелі Фрідріха Гульди в Окленді (Нова Зеландія).

В планах – світова прем’ера Концерту для віолончелі Карлоса Іскарая з Алабамським симфонічним оркестром. Дебютний диск артиста «Соло», який включає у себе твори Кассадо, Хінастери та Кодаї, був відмечений журналом The Strad. Крім того, музикант записав сонати російських композиторів та популярні віолончельні п’єси разом із піаністкою Кетрін Остін. Наступним релізом віолончеліста стануть сонати Бетховена та Шуберта разом із піаністом Андреа Луччезіні для Egea Label. З 2011 р. отримує стипендію Майри і Едмундо Ескенасі від фонду Salvi. Сантьяго Каньон Валенсія

є офіційним артистом Thomastik-Infeld.

Федір Рудін

скрипка, Австрія

Французько-російський скрипаль Федір Рудін, нещодавно призначений концертмейстером Віденського державного оперного оркестру та Віденського філармонійного оркестру, вважається одним з найбільш унікальних та універсальних артистів сучасного покоління. Він виграв величезну кількість престижних музичних конкурсів, таких як Premio Paganini в Генуї і конкурс Джорджа Енеску в Бухаресті. В 2019 році отримав премію Іврі-Гітліса в Парижі. Його останній CD альбом «Reflets» був номінований на Міжнародну премію класичної музики.
Його останні сольні дебюти привели скрипаля у такі відомі концертні зали, як Stern Auditorium в Carnegie Hall у Нью-Йорку, Konzerthaus Berlin, Паризька філармонія, Wiener Musikverein та Zürich Tonhalle. Оркестри, з якими він працював, включають Базельський симфонічний оркестр, Національний оркестр Оперної Бастилії, Веймарський державний оркестр, Ерфуртський філармонійний оркестр, Мюнхенський камерний оркестр, Паризький камерний оркестр, Монреальський симфонічний оркестр та Філармонійний оркестр Кейптауну. Він виступав під керівництвом таких диригентів, як Лоренцо Віотті, Даррелл Анг, Ісаак Карабчевський, Кристоф Поппен, Максим Венгеров і Конрад ван Альфен.
Як камерний музикант, Федір Рудін є постійним учасником Fratres Trio, заснованого в Кьольні, що було описане пресою як «нове покоління класичної музики» через його нетиповий склад – скрипка, саксофон та фортепіано. Ансамбль є лауреатом Міжнародного конкурсу камерної музики Illzach (Мюлуз, Франція) і Supersicic Awards журналу Pizzicato, яким тріо було нагороджено за свій перший CD Couleurs d’un Rêve. Постійними партнерами Рудіна по камерній музиці є Франсуа Дюмон, Борис Кузнецов, Вадим Холоденко і Флоріан Ноак.
Численні концерти камерної музики надали йому можливість бути учасником таких фестивалів, як Зальцбурзький фестиваль, музичний фестиваль Шлезвіг-Гольштейн, Pietrasanta in Concerto, Crans Montana Classics, Artenetra та інші.
Завдяки своїй пристрасті до опери і симфонічного репертуару, Федір Рудін також регулярно виступає в якості диригента. У віці 20 років він був запрошеним диригентом Національної філармонії Грузії і від того часу працював із численними оркестрами, такими як симфонічний оркестр Petrobras у Ріо-де-Жанейро, Московський ансамбль нової музики, Львівський філармонійний оркестр, Оркестр Шецинської опери і Оркестр Рейно де Арагон. У сьогоденні Федір навчається диригуванню у професора Симеона Пиронкова в Віденському університеті музики та виконавчих мистецтв.
Народився в Москві в 1992 році в музичній родині (онук відомого російського композитора-авангардиста Едісона Денисова), виріс в Парижі. Рудін навчався у професора Захара Брона в Кьольнському університеті музики і у професора П’єра Амояла в університеті Mozarteum у Зальцбурзі. Наразі він навчається в аспірантурі в Університеті музики та виконавчих мистецтв Граца у класі професора Бориса Кушніра.


Федір Рудін грає на скрипці Лоренцо Сторіоні, Кремона,1779 р.,із Німецького фонду музичних інструментів, що був наданий йому Німецьким фондом музики у Гамбурзі.

Едгар Моро

віолончель, Франція

Навчатися грі на віолончелі почав у віці чотирьох років.

У 2008 році вступив до Паризької національної консерваторії. Паралельно з навчанням в класі Філіпа Мюллера, відвідував майстер-класи видатних віолончелістів: Маріо Брунелло, Аннера Білсми, Міклоша Переньї, Гарі Хоффмана, Линна Харрелла, Франца Хельмерсона і Давида Герінгаса. У 2009 році, на Міжнародному конкурсі віолончелістів Мстислава Ростроповича в Парижі, Моро отримав спеціальний приз «Найбільш багатообіцяючому конкурсанту», а в 2011 році на Міжнародному конкурсі імені П. І. Чайковського завоював II премію і Срібну медаль. Крім того, йому було присуджено спеціальний приз «За краще виконання спеціально написаного до конкурсу твори» (Violoncello Totale Кшиштофа Пендерецького). Влітку 2011 року музикант отримав Премію Академії імені Моріса Равеля.
Едгар Моро грає на віолончелі роботи Давида Текклера 1711 року.

Олександра Конунова

скрипка, Швейцарія

Навчалася в Ганноверській вищій школі музики у проф. Кшиштофа Венгжина. Завоювала другу премію на 43-му конкурсі ім. Тібора Варги у швейцарському місті Мартіньї (2010) і на конкурсі ім. Джордже Енеску в Бухаресті (2011). У 2012 році здобула перемогу на Міжнародному конкурсі скрипалів ім. Йозефа Йоахіма в Ганновері. Одним з результатів перемоги став запис дебютного диска на лейблі Naxos.
Є лауреатом міжнародних конкурсів скрипалів ім. Анрі Марто (2008), ім. Іона Войко (2009), ім. Тібора Варги (2010), ім. Джордже Енеску (2011) і Міжнародного конкурсу скрипалів в Сінгапурі (2015). У 2013 році завоювала Премію банку Julius Bär на Фестивалі в Вербье, а в 2015 році, як лауреат премії, дала на фестивалі сольний концерт. У 2015 році завоювала III премію на Міжнародному конкурсі ім. П. І. Чайковського в Москві. У 2016 році отримала стипендію Фонду Борлетті-Бюіттоні і Премію Фонду Макса Йоста.
Серед нещодавних подій — дебют у Віденському Концертхаусі з Віденським камерним оркестром, виступи з Малерівським камерним оркестром, філармонічним оркестром Північнонімецького радіо, «Симфонієти Лозанни», Бухарестським симфонічним оркестром та іншими. Брала участь у фестивалях в Вербье, Екс-ан-Провансі, фестивалі Радіо Франції в Монпельє.

Олександра Конунова грає на скрипці Санто Серафіна 1735 року, наданої Німецьким фондом «Музичне життя».