ВИКЛАДАЧІ АКАДЕМІЇ

Федір Рудін

скрипка, Франція

Французько-російський скрипаль Федір Рудін, нещодавно призначений концертмейстером Віденського державного оперного оркестру та Віденського філармонійного оркестру, вважається одним з найбільш унікальних та універсальних артистів сучасного покоління. Він виграв величезну кількість престижних музичних конкурсів, таких як Premio Paganini в Генуї і конкурс Джорджа Енеску в Бухаресті. В 2019 році отримав премію Іврі-Гітліса в Парижі. Його останній CD альбом «Reflets» був номінований на Міжнародну премію класичної музики.
Його останні сольні дебюти привели скрипаля у такі відомі концертні зали, як Stern Auditorium в Carnegie Hall у Нью-Йорку, Konzerthaus Berlin, Паризька філармонія, Wiener Musikverein та Zürich Tonhalle. Оркестри, з якими він працював, включають Базельський симфонічний оркестр, Національний оркестр Оперної Бастилії, Веймарський державний оркестр, Ерфуртський філармонійний оркестр, Мюнхенський камерний оркестр, Паризький камерний оркестр, Монреальський симфонічний оркестр та Філармонійний оркестр Кейптауну. Він виступав під керівництвом таких диригентів, як Лоренцо Віотті, Даррелл Анг, Ісаак Карабчевський, Кристоф Поппен, Максим Венгеров і Конрад ван Альфен.
Як камерний музикант, Федір Рудін є постійним учасником Fratres Trio, заснованого в Кьольні, що було описане пресою як «нове покоління класичної музики» через його нетиповий склад – скрипка, саксофон та фортепіано. Ансамбль є лауреатом Міжнародного конкурсу камерної музики Illzach (Мюлуз, Франція) і Supersicic Awards журналу Pizzicato, яким тріо було нагороджено за свій перший CD Couleurs d’un Rêve. Постійними партнерами Рудіна по камерній музиці є Франсуа Дюмон, Борис Кузнецов, Вадим Холоденко і Флоріан Ноак.
Численні концерти камерної музики надали йому можливість бути учасником таких фестивалів, як Зальцбурзький фестиваль, музичний фестиваль Шлезвіг-Гольштейн, Pietrasanta in Concerto, Crans Montana Classics, Artenetra та інші.
Завдяки своїй пристрасті до опери і симфонічного репертуару, Федір Рудін також регулярно виступає в якості диригента. У віці 20 років він був запрошеним диригентом Національної філармонії Грузії і від того часу працював із численними оркестрами, такими як симфонічний оркестр Petrobras у Ріо-де-Жанейро, Московський ансамбль нової музики, Львівський філармонійний оркестр, Оркестр Шецинської опери і Оркестр Рейно де Арагон. У сьогоденні Федір навчається диригуванню у професора Симеона Пиронкова в Віденському університеті музики та виконавчих мистецтв.
Народився в Москві в 1992 році в музичній родині (онук відомого російського композитора-авангардиста Едісона Денисова), виріс в Парижі. Рудін навчався у професора Захара Брона в Кьольнському університеті музики і у професора П’єра Амояла в університеті Mozarteum у Зальцбурзі. Наразі він навчається в аспірантурі в Університеті музики та виконавчих мистецтв Граца у класі професора Бориса Кушніра.


Федір Рудін грає на скрипці Лоренцо Сторіоні, Кремона,1779 р.,із Німецького фонду музичних інструментів, що був наданий йому Німецьким фондом музики у Гамбурзі.

Едгар Моро

віолончель, Франція

Навчатися грі на віолончелі почав у віці чотирьох років. У 2008 році вступив до Паризької національної консерваторії. Паралельно з навчанням в класі Філіпа Мюллера, відвідував майстер-класи видатних віолончелістів: Маріо Брунелло, Аннера Білсми, Міклоша Переньї, Гарі Хоффмана, Линна Харрелла, Франца Хельмерсона і Давида Герінгаса. У 2009 році, на Міжнародному конкурсі віолончелістів Мстислава Ростроповича в Парижі, Моро отримав спеціальний приз «Найбільш багатообіцяючому конкурсанту», а в 2011 році на Міжнародному конкурсі імені П. І. Чайковського завоював II премію і Срібну медаль. Крім того, йому було присуджено спеціальний приз «За краще виконання спеціально написаного до конкурсу твори» (Violoncello Totale Кшиштофа Пендерецького). Влітку 2011 року музикант отримав Премію Академії імені Моріса Равеля.
Едгар Моро грає на віолончелі роботи Давида Текклера 1711 року.

Олександра Конунова

скрипка, Швейцарія

Навчалася в Ганноверській вищій школі музики у проф. Кшиштофа Венгжина. Завоювала другу премію на 43-му конкурсі ім. Тібора Варги у швейцарському місті Мартіньї (2010) і на конкурсі ім. Джордже Енеску в Бухаресті (2011). У 2012 році здобула перемогу на Міжнародному конкурсі скрипалів ім. Йозефа Йоахіма в Ганновері. Одним з результатів перемоги став запис дебютного диска на лейблі Naxos.
Є лауреатом міжнародних конкурсів скрипалів ім. Анрі Марто (2008), ім. Іона Войко (2009), ім. Тібора Варги (2010), ім. Джордже Енеску (2011) і Міжнародного конкурсу скрипалів в Сінгапурі (2015). У 2013 році завоювала Премію банку Julius Bär на Фестивалі в Вербье, а в 2015 році, як лауреат премії, дала на фестивалі сольний концерт. У 2015 році завоювала III премію на Міжнародному конкурсі ім. П. І. Чайковського в Москві. У 2016 році отримала стипендію Фонду Борлетті-Бюіттоні і Премію Фонду Макса Йоста.
Серед нещодавних подій — дебют у Віденському Концертхаусі з Віденським камерним оркестром, виступи з Малерівським камерним оркестром, філармонічним оркестром Північнонімецького радіо, «Симфонієти Лозанни», Бухарестським симфонічним оркестром та іншими. Брала участь у фестивалях в Вербье, Екс-ан-Провансі, фестивалі Радіо Франції в Монпельє.

Олександра Конунова грає на скрипці Санто Серафіна 1735 року, наданої Німецьким фондом «Музичне життя».